Pakiety zdrowotne w firmach

Pakiety zdrowotne w firmach Zobacz jak można się zarazić żółtaczką i jak temu zapobiegać

Wiele firm chce zapewnić swoim pracownikom jak najlepszy dostęp do opieki medycznej. Z tego powodu oferują im abonamenty medyczne. Polega to na tym, że dla zainteresowanych pracowników wykupywane są świadczenia medyczne, które oferuje prywatna przychodnia.

Placówki medyczne, z których usług można skorzystać w ramach abonamentu, najczęściej znajdują się w większych miastach. Z tego powodu, mieszkańcy mniejszych miejscowości mogą mieć problemy z udaniem się do specjalisty, jednak nie jest to regułą. Coraz częściej takie usługi świadczą mniejsze placówki medyczne, które zlokalizowane są poza granicami miasta.

Pracownicy, którzy posiadają wykupiony abonament medyczny, mogą korzystać z pomocy lekarzy niemal wszystkich specjalności. Wyłączeniem z oferty są zazwyczaj usługi szpitalne. Są one świadczone dla prestiżowych klientów, jednak wiążą się ze znacznie wyższym kosztem w porównaniu ze standardowym abonamentem.

Koszt takiego abonamentu nie jest uzależniony od wieku czy dolegliwości pracownika. Najczęściej opłata występuje w formie zryczałtowanej. Zazwyczaj nie ma także okresów karencji, które standardowo występują w prywatnych ubezpieczeniach medycznych.

requip modutab 8mg opinie Flixonase Nasule 400 opinie boostrix cena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *